AGENTURA

          K O V Á Ř          

Váš byznys je jedinečný, proto si zaslouží individuální přístup i jedinečná řešení.

WEBOVÉ STRÁNKY

Tvorba webu u nás probíhá v úzké spolupráci mezi vámi, programátory a designéry, čímž je zajištěno komplexní řešení projektu od začátku až do konce. Vaši novou webovou prezentaci zvládneme od vzhledu přes funkčnost až po nastavení marketingového dosahu.

Naším cílem je rychlý a bezpečný web, který se správně zobrazuje na všech zařízeních jako je počítač, tablet nebo mobilní telefon. Klademe důraz jak na moderní a poutavý design, tak na správnou funkčnost všech součástí webu. Jeho procházení musí být intuitivní a poskytovat příjemný uživatelský zážitek. Upravujeme také stávající weby a poradíme si i s různými redakčními systémy jako je WordPress, Shoptet a další. Můžeme vám také zprostředkovat hosting a pomoct s výběrem a s registrací vhodné domény.

O web se vám budeme rádi starat dlouhodobě, a to jak po stránce technické, tak i grafické a obsahové. Flexibilně můžeme přidat třeba fotogalerii, rezervační systém nebo e-shop. Chcete-li si spravovat svůj web sami, poskytneme vám návody a zaškolení, jak s webem pracovat jako administrátoři.

E-SHOPY

Tvoříme e-shopy, které jsou spolehlivé, přitažlivé na pohled a intuitivní pro zákazníky i administrátory. Naši marketingoví specialisté ve spolupráci s UX/UI designéry navrhnou váš nový e-shop tak, aby se zákazníkům pohodlně nakupovalo. A spokojení klienti se budou jistě rádi vracet.

Při tvorbě e-shopu vnímáme jako zásadní optimalizaci rychlosti, protože rychlost načítání má obrovský vliv na obchodní výsledky. Implementace platební brány do nového e-shopu je pro nás samozřejmost. Umíme ji přidat i do stávajících řešení, kde tato možnost dosud chybí. Naším cílem je individuálně naprogramovaný e-shop, jehož funkce i design jsou maximálně přizpůsobené prodávanému zboží.

Vaše požadavky umíme transformovat také do tzv. “krabicového řešení” na některé z existujících platforem jako Shoptet, Shopify a další. O e-shop se vám navíc budeme rádi dlouhodobě starat a poskytovat vám technickou podporu. Chcete-li si technickou správu zajišťovat sami, poskytneme vám návody a zaškolení.

UX/UI DESIGN

UX/UI design řeší, jak web či aplikace vypadá a jak snadno se ovládá. Návštěva webu nebo používání aplikace mají být pro každého příjemným zážitkem, proto se zaměřujeme na uživatelské prostředí, aby bylo snadno pochopitelné a dobře ovladatelné. Návrh UX/UI designu u nás můžete poptat i jako samostatnou službu.

WEBOVÉ APLIKACE A SYSTÉMY

Individuálně naprogramované aplikace a systémy vám ušetří mnoho práce i času. Naprogramujeme vám například intranet, vyvineme systém pro komunikaci napříč firmou, budete moci zadávat a kontrolovat úkoly, sdílet kalendáře a dokumenty nebo řídit procesy na dálku.

Pracujte pohodlně z domu, ale stejně kvalitně, jako byste seděli s kolegy v kanceláři. Aplikace jsou na míru naprogramovaní pomocníci, kteří každý den odvedou neocenitelnou práci. Vyvíjíme je v těsné komunikaci s vámi, aby jejich použití přesně kopírovalo potřeby vašeho podnikání a pracovních procesů.

ŘEŠENÍ PRO WORDPRESS

Používáte pro svou webovou prezentaci stále populárnější redakční systém WordPress? Dobře se v něm vyznáme. Pomůžeme vám s modernizací stávající šablony nebo vytvoříme úplně novou. Dokážeme tvořit také nové pluginy a poskytovat odpovídající podporu.

Ve WordPressu běžně zvládáme tyto činnosti:

  • nasazujeme, upravujeme a vytváříme nové šablony
  • nastavujeme redakční systém přesně podle vašich potřeb
  • poskytujeme podporu a poradenství
  • vyvíjíme pluginy na míru

Máte dotaz nebo specifické požadavky? Kontaktujte nás.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ