AGENTURA

          K O V Á Ř          

Marketing je souhrn všeho, co děláte proto, aby bylo vaše podnikání úspěšnější, známější nebo výdělečnější.

MARKETINGOVÉ PORADENSTVÍ

Pomůžeme vám s tvorbou marketingového plánu a komunikačního mixu v reálném i online světě. Poradíme, jak vybudovat firemní image, navrhnout cenovou politiku, zacílit na správné zákazníky a jak si je udržet. Je možné se s námi domluvit na jednorázové konzultaci i na dlouhodobé spolupráci.

GRAFICKÝ DESIGN

Navrhneme pro vás jednotný vizuální styl prezentace vaší společnosti. Rádi vám vytvoříme grafické návrhy pro celou řadu marketingových materiálů, v reálném světě i na internetu. Zkušenosti máme s kompletní tvorbou online prezentace, ale i zakázkovou výrobou reklamních předmětů.

Vytváříme grafické návrhy pro:

  • webové stránky a e-shopy
  • online marketing (bannery, ikony, infografika, profily na sociálních sítích)
  • kompletní firemní identitu (logo, vizitky, letáky, brožury, šablony pro dokumenty)
  • materiály pro eventy (pozvánky, jmenovky, visačky, programy)
  • reklamní a propagační materiály (letáčky, roll-upy, venkovní bannery)
  • dárkové předměty (trička, propisky, klíčenky, hrnečky)

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Vezmeme si na starost pravidelnou údržbu vašich profilů, plnění stránek relevantním obsahem či online komunikaci s veřejností. Rádi zasadíme koncept správy sociálních sítí do vašich stávajících marketingových aktivit, nebo navrhneme zcela nový marketingový plán, který bude sociální sítě efektivně využívat.

PROPAGACE, PREZENTAČNÍ AKCE & EVENTY

Vezmeme si na starost prezentaci a propagaci vašeho podnikání. Zorganizujeme menší i větší jednorázové akce nebo zajistíme pravidelnou prezentační činnost – například podporu prodeje, power selling nebo regálový servis. Ke všem akcím a činnostem vám také rádi připravíme grafické podklady a reklamní předměty.

V rámci konání akcí vám zajistíme kompletní servis:
  • marketingový plán
  • realizaci a organizaci akce
  • zajištění programu včetně atrakcí a vystoupení
  • služby fotografa pro foto/video dokumentaci

Na každou akci můžeme zajistit vše potřebné pro její hladký průběh. Poskytneme personál, zajistíme výzdobu, pódium, profesionální ozvučení i DJ, catering a samozřejmě i závěrečný úklid. Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním kampaní zaměřených na komunikaci firem s dětmi, s pořádáním dětských dnů a s provozováním nafukovacích atrakcí.

FOTO & VIDEO

Potřebujete nafotit zboží na e-shop, vytvořit týmové či individuální fotky pro váš web, nebo natočit poutavé propagační video vaší společnosti? Zprostředkujeme profesionální natočení i konečné úpravy videa a zajistíme zpracování materiálů do výstupů dle vašeho přání.

UX/UI DESIGN

Cítíte, že by váš web potřeboval nějak vylepšit? Vaši webovou stránku zvládneme upravit tak, aby její používání bylo příjemné pro všechny návštěvníky. Pohodlné a uživatelsky příjemné prostředí zvýší čísla návštěvnosti webu a vaši příznivci a zákazníci se k vám budou rádi vracet.

COPYWRITING & PŘEKLADY

Píšeme originální a smysluplné texty, popisky, hesla i příspěvky na sociální sítě i webové stránky. Pokud své texty už máte, můžeme vám pomoci s jejich stylistickou, jazykovou i pravopisnou úpravou. Pomoci vám můžeme také s cizojazyčnými texty – spolupracujeme s překladateli do nejčastěji poptávaných jazyků.

REGÁLOVÝ SERVIS

Díky pravidelné činnosti našich merchandiserů bude zboží v regálech srovnané, doplněné a zavčas objednané. Ve spolupráci s marketingovým odborníkem můžeme sestavit koncept prezentace vašeho zboží a více tak zaujmout potenciální zákazníky.

Nad rámec běžného regálového servisu zajišťujeme mimořádný servis např. při sezónních výměnách sortimentu nebo při inventurách. Rádi vám pomůžeme také s kompletní přestavbou prodejny nebo prezentačními akcemi.