AGENTURA

          K O V Á Ř          

Jsme jako hodinový manžel pro firmy – poradíme si s vaším projektem, ať už řešíte cokoli.

ELEKTROINSTALAČNÍ PRÁCE

Zajistíme elektroinstalační práce různého rozsahu – v bytech, rodinných domech, i v průmyslových a kancelářských objektech. Provádíme montáže, demontáže, opravy i revize elektrických a datových rozvodů vč. návazných a doplňkových prací.

Provádíme montáže, rekonstrukce i opravy:

  • elektrických rozvodů 230 V / 380 V
  • strukturovaných kabeláží
  • TV a satelitních rozvodů

Rádi vám pomůžeme s realizací dalších souvisejících prací – například s bouráním a vyklízením, malováním či výrobou speciálních kovo/dřevo doplňků.

PŘESTAVBY PRODEJEN

Pomůžeme vám při úpravách prodejní plochy nebo při rekonstrukci celé provozovny, ať už jde o malý obchůdek, obchodní jednotku v nákupním centru, nebo o prodejnu velkého řetězce. Máme zkušenosti s typizovanými regálovými systémy, ale dokážeme vyrobit zařízení prodejny také na míru.

Namontujeme regály, vyskládáme zboží či rozmístíme osvětlení. Rádi zajistíme i související práce jako jsou bourání a vyklízení, výmalba, elektroinstalace nebo výroba kovových či dřevěných doplňků. Kromě prvotního zařízení prodejny vám můžeme pomoci při inventurách, zajistit vám pravidelný regálový servis nebo zprostředkovat marketingové služby.

ÚDRŽBA PRŮMYSLOVÝCH AREÁLŮ

Posekáme trávu, vysbíráme odpadky, opravíme ploty či lavičky a zajistíme další venkovní práce. Nabízíme také elektro opravy menšího rozsahu nebo výrobu a montáž drobných kovo a dřevo prvků. Spolupracovat můžeme pravidelně, nebo jednorázově.

ÚDRŽBA A SERVIS FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁREN

Máme dlouholeté zkušenosti s údržbou fotovoltaických elektráren a jsme schopni poskytnout kompletní servis pro jejich správce. Postaráme se o opravy různého rozsahu, výměnu panelů i kabeláže nebo kontrolu a čištění invertorových stanic.

ÚDRŽBA A SERVIS ZÁKLADNOVÝCH STANIC MOBILNÍCH OPERÁTORŮ

Zajistíme údržbu i servis okolí základnových stanic. Posekáme trávu, posbíráme odpadky, opravíme ploty, brány i další zařízení. Provádíme vizuální kontroly technických zařízení, zajišťujeme upevnění a trasování kabeláže, zkontrolujeme a správně nastavíme azimuty a náklony antén.

DROBNÁ VÝROBA

Máte-li nápad na netradiční realizaci svého projektu a chybějí vám k tomu vhodné díly a doplňky, můžeme vám pomoci s jejich výrobou. Součástky na míru pro váš projekt dokážeme vyrobit v naší dílně vybavené pro drobnou kovo a dřevovýrobu, nebo je můžeme vytisknout na 3D tiskárně.

Při realizaci větších zakázek si drobné doplňky, pomocné konstrukce nebo chybějící kusy vyrábíme sami, proto jsou naše projekty dotažené do poslední maličkosti a vám tím odpadá starost s dalšími subdodavateli. Velikost vašeho požadavku však není překážkou, máme zkušenost také s instalací rozsáhlých regálových systémů, výrobou prodejních pultů nebo vybavení do skladu, kanceláře i domácnosti.

VYKLÍZECÍ A ÚKLIDOVÉ PRÁCE

Vyklidíme byty či domy (i z pozůstalostí), sklepy, půdy, sklady a další vnitřní prostory i venkovní areály. Zvládneme i drobné bourací práce a přípravu prostorů k rekonstrukci. Prostory dokážeme uklidit a zajistit velkoobjemový kontejner a ekologickou likvidaci odpadů.

Máte dotaz nebo specifické požadavky? Kontaktujte nás.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ